Hizmetlerimiz

KULLANDIĞIMIZ EKİPMANLARIMIZ

* Web Press Two – 4H Tower Goss Community + Goss Universal folder
* Web Press KBA Compacta (5 unit + folder)
* Düz Ofset Heidelberg CD 102 (4/0)
* Düz Ofset Heidelberg SM 102 (4/0, 2/2)
* Cilt MM Normbinder NB3SF (Binder + gatherer + 3 Knife Trimmer + stacker)
* Cilt KOLBUS (Binder + 16 Gatherer + 3 Knife Trimmer + stacker)
* Tel Dikiş MM Saddle Sticher (5 Üniteli ve 2 Üniteli)
* Katlama Heidelberg Folder (2 Adet)
* Dijital Motaj Heidelberg
* Cron CTCP Kalıp Pozlama

ÖN-BASKI TEKNOLOJİLERİ
Konu ön-baskı iken, bizi bu kadar güçlü yapan nedir? Aydan laboratuarları ön-baskı aşamasında hem PC hem de MAC iş istasyonlarını kullanırlar. Dokümanlarınızı tabaka aşamasına getirirken en iyi sonuca ulaşmak için, ön-baskı yazılımları sürekli olarak yenilenir. Aydan laboratuarlarına getirdiğiniz dijital medya Aydan Grafik Departmanı tarafından en iyi renk ve yazı tipi uyumu sağlanana kadar düzeltilir ve hazırlanır. Aydan Web’in entegre olmaktan gurur duyduğu pdf iş bandında yazı tipi ve renk uyumsuzluklarını sıfıra indirir. Aydan Web pdf iş bandı hakkında detaylı bilgiye ana sayfada “teknoloji/dosya türleri” sekmesi içinden ulaşabilirsiniz. Aydan Web’de müşterilere çıktılar hakkında fikir sahibi olabilmeleri için, ön-kopyalar sağlanır. Aydan Web ile, çıktılarınızda asla kötü sürprizler yaşamazsınız. Son teknoloji imaj yükleyicileri tabaka aşamasında yanlış ya da uygunsuz renkli baskılara izin vermez. Bilgisayardan doğrudan kalıp pozlama (CTCP) teknolojisi hızlı, güvenilir çözümler sunar. Aydan Web ürününüz için en iyi çıktıları garanti eder.

BASKI TEKNOLOJİSİ
Biz bu işte önemli olanın “zaman” olduğunu biliyoruz. Aydan Web hem web offset hem de tabaka offset basabilmektedir. Müşterilere iş türüne göre daha verimli olan seçenek sunulur. Aydan Web Ostim tesisleri baskı endüstrisindeki en son teknolojilere ev sahipliği yapar. Bu sayede ürünleriniz en iyi şekilde basılır. Aydan tesislerine getirilen dijital medya tabakalara çevrilir ve bu tabakalar Aydan Web baskı makinelerine takılır, tabakalar taranır ve tabaka türüne göre en iyi renk hakimiyeti sağlanır. Müşteriler örnek ön baskılar ile son çıktı hakkında genel bir fikir elde edebilirler. Son teknoloji imaj yükleyicileri kötü baskı riskini minimize eder. Buna rağmen oluşan hatalar için Aydan Web mükemmel sonuca ulaşana dek yeniden basmayı garanti eder.. Aydan Web Ostim tesislerindeki makineler sürekli yenilendiği ve tamir edildiği için, sistem asla takılmaz; ürünleriniz sizin için optimum, rekabet gücünüzü artıracak sürede basılır. Aydan Web, üstün ve geniş seçenekli teknolojileri ile sizin için en iyi çıktıyı garanti eder.

CİLTLEME TEKNOLOJİLERİ
Son adım, ama diğerlerinden daha önemsiz değil… Dokümanlarınız basıldıktan sonra, ciltleme işlemleri Aydan ciltleme kompleksinde yapılır. Medyanız otomatik kapak takma ve üç bıçaklı kesim ile en iyi şekilde satışa hazır hale gelir. Aydan Web tesislerindeki yüksek teknoloji ciltleme üniteleri cilteleme esnasında karşılaşılabilecek sorunları en aza indirir. Aydan Web’deki makineler sürekli olarak bakımdan geçirildiği için, bıçak senkronizasyonları ve dolayısı ile kesimler her zaman sorunsuzdur. Kapak takma, fiber dikiş ve yapıştırma işleri aynı hat üzerinde otomatik olarak yapılır, kitaplar dış faktörlerden etkilenmezler. Sistem otomatik olduğundan dolayı, süreç boyunca kitapların, dergilerin vs. boyutlarında, görünüşlerinde ve kalitelerinde herhangi bir değişiklik olmaz. Aydan Web çıktının kalitesine büyük önem verir. Korsan kitap basımını engellemek için Aydan Web müşterilerine güvenli ve etkili çözümler önerir. Eğer istenirse, Aydan Web kitaplarınızı taklitlerinden ayırt edilebilmesi için kabartılmış logolu selofan ile kaplar.